pine needles, pines, green, header, borovice, jehličí, zelená

FAQ

Kdy vyrazit na Mallorcu?

To záleží na tom, za jakým účelem se chcete na tento ostrov podívat. Pokud chcete relaxovat u moře, popíjet drinky a užívat si vodních sportů , volte letní měsíce. Na druhou stranu pokud jste dobrodruzi, kteří chtějí poznávat místní kulturu, přírodu a památky, nejvhodnější bude jaro nebo podzim.

Jaké je počasí na Mallorce?

V letních měsících očekávejte třicítky, déšť se objevuje jen velmi zřídka. Na jaře a na podzim se teploty pohybují kolem dvacítek. V zimě nepočítejte se sněhem, minimální teploty jsou kolem deseti stupňů.

Kde najdu nejlevnější letenky na Mallorcu?

Sledujte náš web, facebookovou stránku nebo instagram. Dále doporučuji hledat letenky přes skyscanner nebo kiwi.

Jaké jsou ceny na Mallorce?

V supermarketech jsou ceny podobné jako u nás. Ceny v restauracích závisí především na tom, kde se podnik nachází. Můžete dát za večeři pro dva 500 nebo taky 3000 Kč. A protože nejvíce Mallorcu navštěvují Němci, ceny jsou nastavené na jejich poměry.

Jak se přesouvat na Mallorce?

Nejlepší je půjčit si auto. Můžete takévyužít místní hromadně dopravy nebo chodit pěšky.

Jak se dostat u letiště do Palma de Mallorca?

Buď autobusem – např. linkou č. 1, jízdenka vás vyjde na 5 Euro. Některé autopůjčovny mají vlastní transfer z letiště (zdarma), pokud u nich máte objednané nebo rezervované auto. Nebo pomocí taxi služby, cena záleží na tom, kam pojedete (nástupní ceny jsou asi 3-5 Euro, za 1 km potom kolem 1 eura).

Čím se platí na Mallorce?

Eurem.